Son Dakika
20 Ağustos 2017 Pazar

Google’dan görüntülü müşteri hizmetleri yeniliği

08 Şubat 2015 Pazar, 10:16
ggggg

Teknoloji devi Google, kendisinden tablet, telefon ya da Chromebook gibi cihazlar satın alanlara görüntülü müşteri hizmetleri desteği verecek.

Google, Hangouts uygulaması ile videolu görüntülü hizmetleri servisini 2013 yılında ticari olarak kullanıma sunmuştu. Bu serviste kullanıcılar profesyonel başka kullanıcılardan ücret karşılığında görüntülü destek alabiliyordu. 

Bu hizmetin bir benzeri kendi ürünleri için test etmeye başlayan firma, kendisinden tablet, telefon ya da Chromebook gibi cihazlar satın alanlara görüntülü müşteri hizmetleri desteği verecek. 

Halen test aşamasında olan serviste kullanıcılar Hangouts yardımı ile destek personelleri ile görüntülü olarak görüşebilecekler. Ücretsiz olarak kullanılabilecek servis ile ilgili olarak Google adına açıklamalarda bulunan bir yetkili, ‘şimdilik sınırlı kullanıcılarla gerçekleştirdiğimiz testler sürüyor. Henüz tam anlamıyla planlarımızı açıklayabilecek durumda değiliz’ dedi. 

Google’ın resmi olmayan ismiyle ‘Virtual Genius Bar’ adını verdiği servisinin ne zaman tam anlamıyla kullanıma sunulacağı ve kullanım şartlarının ne olacağı konusunda net bir açıklama yapılmadı.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>