Taşınmanın ne kadar zor olduğu kalıplaşmış düşüncesini akıllardan çıkartmak için canla başla uzun yıllardır çalışmalarımızı sürdürmekte olan firmamız Bursa Eker Nakliyat işlerinizin hasarsız ve mutlu sonla olmasını istemektedir.

Firmamız taşınma işlerinde yüksek katlardaymış alçaktaymış çok eşya varmış zahmetliymiş gibi durumları sorun etmek yerine bunlara çözüm bulmak arayışındadır. 15 yıldır hizmet veren Bursa Asansörlü Nakliyat teknolojiyle yakından alakalı olduğu için faydalarını işimizde kullanmaktayız. Yüksek katlardaki taşınma işlemlerinde asansör hizmetimizi kullanarak eşyaların daha hızlı daha güvenli ve hasarsız taşınmasını garanti edebilmektedir. 15 yıllık deneyimlerimiz, sağlam tecrübelerimiz ile firmamız Bursa Asansörlü Nakliyat asansörlü hizmeti ile güzel sonuçları sizlere sunmaktadır.

Firmamız Bursa Eker evden eve nakliyat ile iletişime geçtiğinizde firmamız taşınma işlemlerinize uygun çalışma listesini çıkartıp uygun fiyatı size sunacaktır. Size sadece yeni aşınacağınız evin ya da iş yerinin keyfini çıkartmak kalacaktır. Firmamızın özenli çalışanları sayesinde en hassas eşyalarınıza kadar ayrıntısıyla paketleme işlemleri yapılmakta böylelikle paketler açıldığı zaman hoş olmayan görüntülerle karşılaşma ihtimali ortadan kaldırılmaktadır.

Firmamızın ilk iletişim sağlandığında adresinize yolladığı ekspertiz elemanının en önemli görevi eşyalara uygun ekip kurulması ve bulunan kata göre asansör sisteminin gereklilik durumunu inceler. Eşyaların boyutlarına ve sayısına uygun ölçülerde nakliye aracının seçilmesi ile uygun ve kusursuz taşımacılık için gerekli olan her şey hazır hale getirilmiş olmaktadır.

Sizinle kararlaştırdığımız tarihte firma çalışanlarımız ve araçlarımız adresinize gelmekte ve çalışmalarına başlamaktadır Sizin bu aşama içerisinde aklınıza takılan soruları cevaplamak bizim en önem verdiğimiz durumlardan bir tanesidir. Amacımız taşımacılığın başlangıcından sonuna kadar kafanızda soru işaretler, şüphe ve tedirginli olmadan rahat bir taşınma gerçekleştirmenizi sağlamaktır.

Firma çalışanlarımız yüksek katlardaki taşınma işlerinde hem taşınılan hem yerleşilecek yeni yerin bina içine zarar gelmemesi için asansör hizmetini sizlere sunmaktadır. Eşyalar yukarı katlardan alınıp yine dışarıdan uygun şekilde yerleştirilebilmektedir Ayrıca firmamı uygun ekip çalışanları sayesinde demonte edilmiş ve taşınmış eşyaları sizlerin uygun gördüğü yerlere yerleştirmeden montesini gerçekleştirip uygun yere koymaktadır. Sizin ise taşınma sonrasında eşyalarınızın hasar görüp olmadığını söylediğinizde taşınma işlemi tamamlanmış olmaktadır.

Firmamız 15 yılı aşkın süredir bu iş içinde olduğu için pratiklik, güven ve kaliteyi zaman içerisinde oturtmuş, taşınmanın ne kadar kolay bir ekip işi olduğunu sizlere gösterebilmekten ve taşınma işinizi tereyağından kıl çeker gibi gerçekleştirmekten büyük mutluluk duymaktadır. Sizin ise yapmanız gereken tek şey firmamızdan bilgi almak için bizimle iletişime geçmek olacaktır.