Türkiye’de her geçen gün artan dijital pazarlama ilgisi ve merakı ile Türkçe kaynakların sayısı da artmaya başladı. Günümüz internet kullanıcılarının giderek daha fazla bilinçlenmeleri ve seçim yapabilecek tercih haklarının bulunması da kaliteli içerik üreten siteleri ön plana çıkarmaya başladı. Bizler de bu yazımızda sizler için mutlaka takip etmeniz gereken ve kaliteli içerik üreten Türkçe pazarlama bloglarını paylaşıyoruz.

 

  1. Webrazzi– Güncel teknoloji ve yatırım haberlerinin yer aldığı içerik platformu
  2. Sosyalmedya.co– Sosyal medyaya dair tüm gelişmeleri ve ipuçlarını bulabilirsiniz.
  3. Eticaretmag.com– E-ticaret’e ilişkin ihtiyacınız olan tüm kaynakları bulabileceğiniz harika bir platform
  4. Mserdark.com– Özellikle girişimleri ve Sosyal Medya TV programı ile tanıdığımız Mustafa Serdar Kuzuluoğlu’nun güncel blogu.
  5. SinaAfra.com– Ünlü girişimcilerden Markafoni’nin kurucularından Sina Afra’nın kişisel blogu.6. OncelAjans.com – Tanıtım yazısı ve backlink alanında geniş ve kaliteli bir network ağına sahip olan, alanında Türkiye’nin en büyük ajansı.
  6. DijitalAjanslar.com– Geçmişi çok öncelere dayanmasa da kısa sürede etkili bir giriş yapan Dijital Ajanslar da listemizde yer alıyor.
  7. Netvent Inbound Pazarlama Blogu–Türkiye’nin ilk Inbound Pazarlama şirketi olan Netvent’in güncel içerikli bloğunu mutlaka takip etmelisiniz.
  8. Hasan Yaşar – Türkiye’de pek çok ilke imza atan Hasan Yaşar’ın güncel içerikli bloğunu takip edebilirsiniz.
  9. Pazarlamasyon– Güncel içerikli dijital pazarlama ve SEO kaynakları ile takip edebileceğiniz bir blog.
  10. Teakolik – Güncel içerikli dijital pazarlama kaynakları sunan blogu takip edebilirsiniz.