Son Dakika
20 Ağustos 2017 Pazar

Telefonlar İçin Ekstra Depolama Alanı Sağlayan Kılıf: ExoDrive

26 Ocak 2015 Pazartesi, 20:48
TELEFON

Kickstarter’daki yaratıcı projelere bir yenisi daha eklendi. Mobil cihazlardaki hafıza kartı sorununu ortadan kaldıracak olan kılıflar daha piyasaya çıkmadan kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

ExoDrive projesi, standart kılıflara bir de microSD kart eklenmesiyle başka bir aksesuar taşınmasını engellemek istiyor. SD, SDHC ve SDXC standartlarını destekleyen kılıf, 128GB’a kadar olan kartlara olanak tanıyor. Nexus 5, Nexus 6, Galaxy S5, LG G2, One M7, OnePlus One, Galaxy S4 ve Moto X gibi cihazlarla uyumlu çalışabilen kılıfı bilgisayara bağladığınız zaman ise hem cihazın yerleşik hafızasına hem de microSD karta erişebiliyorsunuz.

Proje sahipleri, ilerleyen zamanlarda iPhone modelleriyle uyumlu kılıflar üreteceklerini ve ortalama 28 dolar bağış yapanlara ise ExoDrive kılıfı hediye edeceklerini açıkladı. Ekip, eğer Kickstarter’da istenilen bağış miktarına ulaşabilirse Mart ayında ürünü piyasaya çıkaracak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>