Teknobt olarak 2008 Yılından bugüne kadar Gelibolu’da hizmet vermekteyiz. 10 yılı aşkın süredir Dünyaca ünlü teknoloji markalarının ürün çeşidiyle her bütçe ve tarza hitap ediyoruz.

Uygun fiyatlarla sizlere hizmet etmek için çalışıyoruz. Teknobt ailesi olarak başlıca hedefimiz her bütçeye hitap ederek siz kullanıcılarımızın memnuniyetini sağlamaktır. Online alışveriş sitemiz olan www.teknobt.com adresimizde taksit seçenekleri, kolay iade, hızlı kargo gibi hizmetler ile alışveriş deneyiminizi arttırmaya, kolaylaştırmaya ve kısa sürede sonuç almanızı sağlamaya çalışıyoruz. Online alışveriş sitemiz www.teknobt.com taksit seçenekleri, kolay iade, hızlı kargo gibi hizmetler ile alışveriş deneyiminizi arttırmaya çalışmaktayız. Teknobt olarak web sitemizden satın alacağınız tüm ürünleri orijinal paketleriyle kusursuz olarak tarafınıza iletmekteyiz.

Masaüstü ve Dizüstü bilgisayarlarda yüzlerce farklı özellik ve modelde ürün bulabilirsiniz. Asus, Lenovo, Exper, Msi gibi ünlü markalar uygun fiyat seçenekleri ile kapınıza kadar geliyor. Bilgisayar ve Mobil cihazlarınız için güvenlik yazılımları, işletim sistemleri, Microsoft Office programları da bu ürünlerle beraber hizmetinize hazır.

Keyifli alışverişler dileriz