Garanti ve İade Koşulları tüketici haklarının bildirdiği üzere resmi koşullarda sağlanmaktadır. Tüketici hakları bu süre ve şartları değiştirdiğinde tüketici haklarının belirlediği koşullar göze alınacaktır.

Teknobt.com üzerinden satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir yada değişim yapabilirsiniz. Kısa ve kolay yoldan değişim ve iade için lütfen müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz. İade ve değişim şartları aşağıya çıkarılacaktır.

1.  Ürün kusurlu veya hatalı bir ürün ise, eksik gelmiş ise ürün kusuru, hatası var ise;  teknobt.com taşıma ücretlerini ödeyerek siparişte ki ürünü iade veya değişimi ücretsiz olarak yapacaktır. Para iadesi size kredi kartınıza yada iban numaranıza derhal yapılacaktır. Kredi kartlarına iadeler bankaların arasında ki anlaşma süresine göre 7 günü bulabilmektedir. Taksitli alışverişler de ise durum yine bankanın ön görmüş olduğu şartlara bağlıdır.

2. Ürün kusursuz ve sağlam olarak size gelmiş ise farklı nedenlerle iade yada değişim isteğinde bulunduğunuz zaman kargo ücretleri alıcı tarafından karşılanır. 

3.  İade veya değişim teknobt.com’un anlaşmalı olduğu kargo firması üzerinden gerçekleştirilmelidir. Kargo anlaşma kodlarını müşteri hizmetlerimizden alabilirsiniz.

4. Kargo da hasarlanmış ürünler. Kargoda ürünler taşıma şartlarından dolayı bazen hasar almakta ve alıcı da, satıcı da mağdur olabilmektedir. Ürünleri teslim alırlen mutlaka hasarlı olup, olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Hasarlı kargolar da ürün teslim alınmamalı ve kurye ye hasar tutanağı tutturulmalıdır, ayrıca durum satıcıya bildirilmelidir. Satıcı ürün ücretini kargodan böylelikle tazmin edebilecek ve size derhal yeni ürün gönderecektir.

5. Hızlı ve kolay para iadesi. aleyha.com.tr olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Kusurlu, eksik yada hatalı ürünler de iade sürecinde size derhal para iadesi yapmaktayız. Müşteri hizmetlerinden mesai saatleri içerisinde bilgi paylaşımı sağlayabilirsiniz.